וילות פנויות בצפון לפסח30/01/2017

איך לערוך את ליל הסדר ללא מאמץ?
חג הפסח מתקרב ונמצא בפתח, ההכנות והדיבורים לקראת החג הגדול מתחילים אך אתם מתקשים למצוא מקום בו תערכו את ליל הסדר? לכל הדודות נמאס לארח בבית הפרטי שלהן? כל החברים או בני המשפחה אינם מעוניינים באירוח בליל הסדר מכיוון שמדובר באירוח קשה המצריך מאיתנו לנקות, לסדר ולבשל? ובכן אין צורך לריב ולהתווכח, כל שעליכם לעשות הוא לשכור וילה לפסח. וילות לפסח הפכו בשנים האחרונות למקום אירוח מבוקש מאד בקרב אנשים אשר מבקשים לערוך את ליל הסדר במקום אירוח נייטרלי.

אם אתם שואלים את עצמכם מה היתרונות של עריכת ליל הסדר בוילות לפסח הרי הם לפניכם:

וילות בצפון לפסח - היתרונות:

1. מקום רב: לעיתים אין לאף אחד מבני המשפחה א מהחברים בית גדול מספיק, דבר אשר גורם לצפיפות רבה במהלך ליל הסדר א גרוע יותר, גורם להתפצלות החברים או בני המשפחה במספר בתים ומונע מהם לערוך יחדיו את ליל הסדר. עריכת ליל הסדר בוילות בצפון לפסח מאפשרת לבני המשפחה או החברים לערוך את ליל הסדר תחת קורת גג אחת, בוילה מרווחת ומפוארת. נציין כי בוילות השונות יש שולחן אירוח גדול בו ניתן לערוך את ארוחת החג.

2. אטרקציות נופש: וילות בצפון לפסח מכילות אטרקציות נופש מיוחדות. בכל וילה תוכלו למצוא אטרקציות שונות כאשר בין האטרקציות השונות תמצאו בריכת שחייה, ג'קוזי ספא, סאונה, שולחנות משחק וכדומה. במהלך ליל הסדר או בסיום הארוחה תוכלו לקפוץ ולהתפנק בג'קוזי ספא, תוכלו להיכנס לבריכת השחייה וכדומה. דברים אלו ישדרגו את ליל הסדר ויגרמו לו להיות ליל סדר שונה מכל אלו בהם השתתפתם ולקחתם חלק.

וילות בצפון לפסח

3. מטבח מאובזר: וילות לפסח מכילות מטבח מאובזר בו תוכלו לבשל את ארוחת החג. אם לא תרצו לבשל בוילה, תוכלו לבשל בבית הפרטי שלכם ולהביא עימכם את הארוחות שכן יש בוילה מקרר, תנור וארונות איחסון. חשוב לציין כי ישנם בעלי וילות אשר מאפשרים לאורחים שלהם להזמין ארוחות עשירות וכשרות והדבר יחסוך מכם את ההכנות והבישולים לקרא ארוחת החג. יחד עם זאת, חשוב לציין כי אופציה זו כרוכה בתיאום מראש ובתוספת תשלום.

4. אפשרות לינה: ניתן לשכור וילה בצפון לפסח למשך מספר לילות ועל כן בתום ליל הסדר תוכלו להישאר ללון בוילה. הדבר מהווה יתרום עצום מכיוון שתוכלו להמשיך לערוך את החג יחדיו עוד מספר ימים. תוכלו לשלב את ימות חול המועד עם אירוח בוילה וטיולים באזור בו היא שוכנת שכן פסח נחגג באביב וזוהי עונה בה יש פריחה ובה ניתן ליהנות מטיולים מרתקים ויוצאי דופן.