וילות נופש בצפון04/03/2013

צפון הארץ הינו אזור רגוע ושקט אך בניגוד לדעה הרווחת, הצפון הינו שוקק חיים. רצוי לבקר בצפון הארץ בייחוד בתקופת האביב בה הצמחייה פורחת והנופים הנראים לעין הינם נופים בלתי נשכחים. כאשר מתכננים להגיע לטייל בצפון הארץ יש לתכנן היטב את הטיול: יש לחשוב ולהחליט האם יהיה זה טיול בן יום אחד או האם יהיה זה טיול בן מספר ימים, המלצתי החמה הינה לבקר בצפון הארץ במשך מספר ימים, הצפון הינו אזור קסום אשר מציע למבקרים בו שלל פעילויות כדוגמת שייט בקיאקים, טיול ג'יפים, טיול טרקטורונים, רכיבה על סוסים וכדומה. אם בא לכם להגיע לצפון הארץ למשך מספר ימים והנכם מתלבטים היכן להתארח, הנכם מוזמנים להגיע אל וילות נופש בצפון. אירוח בוילת נופש בצפון יאפשר לכם לערוך טיולים מהנים במיוחד וכל זה מבלי להשקיע זמן רב בכבישים.

ובכן, מה מיוחד כל כך בוילות נופש בצפון?
מיקום אסטרטגי: כאשר שוכרים וילת נופש בצפון ניתן לגלות כי הוילה ממוקמת במיקום אסטרטגי שמאפשר לאורחים להגיע בקלות לאתרי תיירות. הצפון הינו אזור גדול ומי שאיננו מכיר היטב את הצפון יכול ללכת לאיבוד בקלות, לכן המיקום האסטרטגי של וילות נופש בצפון מונע מכם הסתבכויות מיותרות ומאפשר לכם לגלות את המקומות הכי קסומים שקיימים בצפון הארץ.

אטרקציות פנימיות וחיצוניות: כאשר אומרים את צמד המילים 'אטרקציות פנימיות' הכוונה היא כי בוילות נופש בצפון ישנן אטרקציות רבות בפנים הוילות שמיועדות לשימושם של האורחים בלבד. אורחי הוילות יכולים להנות מג'קוזי ספא, מבריכת שחייה, משולחן סנוקר, מסאונה יבשה וכדומה. השימוש באטרקציות הקיימות בין תחומי וילות נופש בצפון כלולים במחיר השכרת הוילה, כלומר השימוש באטרקציות הללו איננו כרוך בתשלום נוסף ואף האורחים יכולים להשתמש באטרקציות השונות כמה שרק ירצו.
כמו כן, מסביב לוילות ישנן אטרקציות חיצוניות, אלו מכם שאינם מכירים את הצפון יכולים להתייעץ עם בעל הוילה והוא יוכל להמליץ לכם על אטרקציות חיצוניות שנמצאות בקרבת הוילה. בעלי הוילות יכולים לכוון אתכם לאטרקציות חיצוניות המתאימות לטווח הגילאים שלכם.

וילות נופש בצפון

ארוחות חופשיות: בניגוד למקומות אירוח אחרים בהם מחייבים אתכם לשלם על ארוחות, בוילות נופש בצפון לא כך הדבר. השכרת וילת נופש בצפון אינה כוללת ארוחות והנכם יכולים בתיאום מראש ובתשלום נוסף להזמין ארוחות מבעל הוילה- זאת רק אם תרצו בכך. כמו כן, בוילת נופש בצפון עומד לרשותכם מטבח מאובזר בו אתם יכולים להכין ארוחות עשירות וטעימות. בואו נודה באמת כי כאשר נופשים בבתי מלון או בצימרים לעיתים מפספסים את שעות הכניסה לחדר האוכל ובאם מגיעים לנפוש עם ילדים הם בדרך כלל אינם אוכלים את האוכל המוגש, ולכן האפשרות להכין ארוחות במטבח המאובזר של הוילות מהווה יתרון משמעותי.

אז קדימה, אל תתמהמהו, ישראלים רבים שוכרים עכשיו וילות, שריינו עוד היום את מקומכם בוילת נופש בצפון.